Zapraszamy na Branżowe Mistrzostwa Powiatu Sierpeckiego w Badmintonie:)

BRANŻOWE MISTRZOSTWA POWIATU SIERPECKIEGO W BADMINTONIE

Regulamin turnieju

Organizatorzy:
– Uczniowski Klub Sportowy „Serw” przy Szkole Podstawowej nr 3
w Sierpcu, Ognisko TKKF „Kubuś” w Sierpcu, Szkoła Podstawowa nr 3
w Sierpcu

Miejsce:
– sala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu, ul. Konstytucji 3 Maja 8, 09-200 Sierpc
– początek turniejów godzina 12.00

Termin:
– przewidziane są 3 turnieje po rozegraniu których zostaną wyłonieni mistrzowie danej branży
– terminy turniejów: 14 lutego 2015 r., 7 marca 2015 r., 11 kwietnia 2015 r.

Termin zgłoszeń:
– zgłoszenia prosimy nadsyłać e-mailem na podanym poniżej formularzu zgłoszeniowym na adres: uks.serw@gmail.com, bądź telefonicznie pod numerem telefonu 508-380-733 (od godz. 21.00 do 22.00)

Kategorie turnieju:
Przewidujemy trzy turnieje w podanych powyżej terminach. Każdy uczestnik danej branży będzie zbierał punkty w poszczególnych turniejach. Suma punktów z trzech turniejów wyłoni najlepszych.
W turniejach mogą wziąć udział pracownicy zamieszkujący na terenie powiatu sierpeckiego. Zwycięzcy w danej branży otrzymają tytuł mistrzowski (np. mistrz badmintona branży sektora bankowego w powiecie sierpeckim).

Turnieje będą rozgrywane w grach pojedynczych kobiet i mężczyzn
z podziałem na poniższe branże:
– pracownicy administracyjni
– pracownicy biurowi
– pracownicy branży informatycznej
– pracownicy branży ubezpieczeniowej
– pracownicy branż poprawiających kondycję fizyczną
(klubów fitness, siłowni)
– pracownicy firm transportowych
– pracownicy mediów
– pracownicy ochrony zdrowia
– pracownicy oświaty
– pracownicy sektora bankowego
– pracownicy służb mundurowych
– pracownicy zakładów produkcyjnych
– pracownicy firm prywatnych

Organizatorzy mogą uruchomić kolejne kategorie branżowe jeżeli otrzymają minimum 4 zgłoszenia w danej branży.

System rozgrywek:
– zostanie ustalony przez organizatorów po zamknięciu listy zgłoszeń
– aby dana kategoria była rozgrywana muszą być zgłoszone do niej minimum 4 osoby
– mecze rozgrywane będą do 2 wygranych setów (długość seta uzależniona będzie od ilości zgłoszonych zawodników, mogą być rozgrywane do 11 lub do 15 punktów)

Rakietki i lotki:
– organizator zapewnia lotki syntetyczne, istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia rakietek

Opłaty turniejowe:
– opłata startowa 30 zł jednorazowo od zawodnika płatna bezpośrednio przed turniejem u organizatora

Opieka medyczna:
– zawodnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność

Nagrody:
– zdobywcy miejsc 1-3 w każdej branży otrzymują medale oraz pamiątkowe trofea. Istnieje możliwość zorganizowania Super Finału – zwycięzcy wszystkich kategorii branżowych zagrają o superpuchar. Wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, dla wszystkich również gadżet niespodzianka.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA do Branżowych Mistrzostw Powiatu Sierpeckiego w badmintonie:

Dokonując zgłoszenia akceptuję Regulamin Turnieju.
1. Imię i nazwisko zawodnika:
2. Branża:
3. Firma w jakiej pracuje uczestnik:
4. Telefon kontaktowy:
5. E-mail kontaktowy: