Międzyszkolna Płocka Liga Młodzików Badmintona 2015

SUKCESY NASZYCH W MIĘDZYSZKOLNEJ PŁOCKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW BADMINTONA!!!

Z radością i satysfakcją informujemy, że nasi reprezentanci zdobyli świetne miejsca w tegorocznej Międzyszkolnej Płockiej Lidze Młodzików Badmintona. Adam Lisicki zwyciężył w klasyfikacji generalnej kategorii U-11, Mateusz Mikucki okazał się najlepszy w kategorii U-13 a Malwina Mikołajczuk zajęła III miejsce w kategorii U-13.
Drużynowo Uczniowski Klub Sportowy „Serw” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu zajął czwarte miejsce. To sukces wszystkich zawodników, którzy ciężko pracowali na treningach a potem punktowali na zawodach przez cały sezon.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tych sukcesów Zarząd i Komisja rewizyjna UKS „Serw” przy SP nr 3 w Sierpcu składa wyrazy szacunku i ogromne podziękowania.