V Grand Prix Sierpca

W sobotę 28.11.2015 r. odbył się ostatni (czwarty) turniej kończący V Grand Prix Sierpca gier pojedynczych w badmintonie. Oto jego wyniki:

I miejsce – Jakub Żółtanski
II miejsce – Marcel Kalkstein
III miejsce – Piotr Liszewski
IV miejsce – Kamil Nowakowski
V miejsce – Bartosz Jankowski
VI miejsce – Dawid Kępiński

W turnieju zagrała również Kamila Augustyn – gość honorowy naszej imprezy. Kamila wygrała wszystkie swoje grupowe pojedynki pokazując prawdziwe oblicze tego olimpijskiego sportu. Mistrzyni przeprowadziła także trening z dziećmi z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Serw” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu, który na pewno zaprocentuje. Za wszystko serdeczne dzięki:)

Tego dnia odbył się również turniej z cyklu: „Badminton dla kobiet”. Wzięły w nim udział podobnie jak w pierwszym turnieju cztery Panie. Oto jego wyniki:

I miejsce – Małgorzata Michewicz
II miejsce – Dominika Kuligowska
III miejsce – Magdalena Górzyńska
IV miejsce – Katarzyna Dyja

Poniżej przedstawiamy klasyfikacje generalne V Grand Prix Sierpca gier pojedyńczych w badmintonie i turniejów: „Badminton dla kobiet”.

Piąty badmintonowy sezon dobiegł końca. Dalej zapraszamy na treningi do Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu.

Zarządy TKKF „Kubuś” Sierpc i UKS „Serw” przy SP nr 3 w Sierpcu składają wielkie podziękowania WSZYSTKIM, którzy w jakimś stopniu przyczynili się do pomocy w organizacji badmintonowych zawodów w bieżącym roku. Do zobaczenia na turniejach w 2016 r.

12239909_767149600063816_1696562515583942337_n