Misja klubu

W dniu 15.07.2013 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu powstało stowarzyszenie UKS „Serw”. Założycielami klubu, którego dyscypliną przewodnią jest badminton byli sympatycy tej wspaniałej aczkolwiek niedocenianej dyscypliny sportu.
Głównym celem klubu jest popularyzacja badmintona w powiecie sierpeckim.
Zależy nam na pozyskiwaniu młodych adeptów tej olimpijskiej dyscypliny.
Wszyscy grali lub grają w kometkę ale dopiero kiedy przyjdą na salę sportową dostrzegają różnicę gry w wykonaniu podwórkowym z tym co można z lotką robić na hali sportowej. Ponadto badminton doskonale wyrabia koordynację ciała, poprawia wady postawy ciała oraz zbliża pokolenia.
Planujemy cykl turniejów rodzinnych. Jedynym warunkiem przystąpienia do turnieju jest zespół składający się z członków rodziny (mama + syn, mama + córka, tata + córka
lub syn, małżeństwo, babcia lub dziadek z wnuczkiem lub wnuczką…)
Czy w dobie komputerów nie jest to wspaniały pomysł na wspólne spędzenie czasu
w gronie rodzinnym i to w sposób jak najbardziej aktywny. W ciągu 20 minut gry można przemierzyć kilka kilometrów na korcie o wymiarach 13,40 m x 6,10 m.

Prosimy wszystkie osoby lub firmy zainteresowane aktywnością sportową Naszych dzieci i Nas samych do wspierania klubu w postaci nawet drobnych wpłat na konto
w BGŻ nr:
19 2030 0045 1110 0000 0274 2050
Uczniowski Klub Sportowy „Serw”
przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Sierpcu
09-200 Sierpc; ul. Konstytucji 3 Maja 8

Wszystkie wpłaty przeznaczymy na szkolenia dzieci i młodzieży, organizację wyjazdów na zawody i obozy, na zakup lotek, rakiet, koszulek, nagród i dyplomów.
Za wszystkie wpłaty drobne i większe z góry dziękujemy.

Zapraszamy na zajęcia badmintona dzieci i młodzież oraz dorosłych organizowane przez Nasz klub.

Dodaj komentarz